İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği

psa-için-faydalı-gelen-bitkiler-nelerdir
Kandaki PSA Değeri Nasıl Düşürülür
19 Haziran 2017
Psa Yüksekliği Tedavisi
13 Eylül 2017

İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği

Uzman Desteği Alın

İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği

İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği, brokoli kürü, İbrahim Saraçoğlu brokoli kürü. İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği tavsiyeleri hakkında.

İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği tavsiyesi olan brokoli kürünün bulunduğu makale. İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği makalesi sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. İbrahim Saraçoğlu Psa Yüksekliği ve bizim tavsiyelerimiz için bize ulaşın. Sitemizin İbrahim Saraçoğlu ile ticari bağı yoktur.

İbrahim Saraçoğlu Brokoli Kürü

Brokoli Nedir : İçeriğinde bulunan bol c vitamini ile en çok bilinen kanser savşçısıdır. Herkesin mutfağında mutlaka bulunması gereken brokoli ayrıca idrar yolları enfeksiyonları için de birebir. Erkeklerde görülen rpostat kanserine en doğal çare.

Brokoli Kürü Hazırlanışı : Bitkinin hem odunsu saplarını hem de çiçekli bölümlerini kullanabilirsiniz. En az 250 gr, en fazla 500 gr brokoli 1 litre suyla agzı kapalı bir kapta 5 dakika kaynatılır.

Daha sonra Süzülüp bir başka kaba alınır. Yarısı sabahları aç karnına diger yarısı da aksamları yine aç karnına içilmelidir (ılık veya soguk). Hazırlanan 1 lt su aynı gün tüketlimeli ve ertesi gün için yenisi hazırlanmalıdır.

Brokoli suyu içildikten sonraki 20 dakika boyunca su hariç hiç bir sey yenilip içilmemelidir. Aynı zamanda ögle yemeklerinde de haşlanmış brokoli yenmesinin bir çok avantajları vardır. Bu uygulama 1 hafta boyunca her gün yapılmıs olacaktır. Her 7 günden (1 Hafta) sonra 3 günlük bir ara verilmelidir. Bu işleme 21 gün (3 hafta) devam edilmelidir (3 ‘er günlük aralar hariç)

Not : 1 lt su için 250 gr’dan fazla kullanılan brokolinin etkisi artar fakat 500 gr’dan fazlası da gerekmez. 1-2 yıllık prostat hastaları için 21 günlük brokoli kürü yeterlidir. 21 günlük brokoli kürünü tamamlayan hastalar belki 5-6 ay sonra tekrar bir rahatsızlık hissedebilirler.

Böyle bir durumda sadece 10 günlük bir brokoli kürü yeterli olacaktır. Uzun bir süreden beri prostat rahatsızlığı olan hastalar (4 yıldan fazla) için tavsiyemiz. 21 günlük brokoli kürü rahatsızlıklarını geçici bir süre gidermek için yardımcı olacaktır.

Bu durumdaki hastalar 45 gün brokoli kürü uygulamalıdırlar. (Yine aynı şekilde her 7 günden sonra 3 gün ara vererek)

Brokoli Kürü Faydaları

 • İdrar yapma zorluklarında düzelme
 • Sertleşme problemlerinin düzelmesi
 • Meni miktarının artması
 • Yaşam kalitesinin normallestirilmesi
 • Kısırlığın giderilmesi
 • Urogenital sistemden (böbrek, prostat, mesane vs.)
 • Patojen mikropların temizlenmesi

PSA Hormonuna Faydalı Bitkiler

 1. Cüce Palmiye : PSA seviyesinin düşmesine. (kaynak : prostathastaligi gen tr)
 2. Isırgan : PSA seviyesinin düşmesine. (kaynak : prostathastaligi gen tr)
 3. Yakı otu : PSA seviyesinin düşmesine. (kaynak : prostathastaligi gen tr)
 4. Civanperçemi : Civan perçemi kanama durdurucu ve yara iyileştirici özelliğe sahiptir. Prostat, lenf bezi, rahim ve meme kanserine karşı koruyucu ve önleyici etkisi vardır. (kaynak : aslanpencesi gen tr)
 5. Sarı Kantaron : Prostata karşı faydalıdır. (kaynak : hakaynasi com)
 6. Servi Kozalağı : İdrar söktürücü özelliği vardır. Prostata iyi gelir. (kaynak : agac gen tr)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.